Servis Rosenthal Germany ur Serien Maria, totalt 31delar, 7st mattallrikar Ø24cm, 6st tallrikar Ø21cm, 6st djup tallrik, Ø21,5cm, 5st assietter Ø17cm, 5st uppläggningsfat, längd 24-38cm, bredd 13-23cm, 1 såskål på fat, längd 24cm, bredd 14cm, en djup skål, Ø23cm, repor, mindre nagg, Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE22.20240514.A36340 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2024-05-14 23:40:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | Skickas ej |
14/5 23:40 | ABV1866 | 1 800 kr |